Tech  / News

Walka Szpilka – Wilder. Sprawdź, gdzie oglądać transmisję na żywo za darmo

Już dzisiaj w nocy odbędzie się walka Wilder - Szpilka. Dokładnie z 16 na 17 stycznia w Nowym Jorku, w brooklyńskiej hali Barclays Center Szpilka i Wilder zawalczą o pas WBC wagi ciężkiej. Pojedynek ten będzie można oglądać w Internecie oraz w Telewizji. Sprawdź, gdzie za darmo możesz obejrzeć walkę na żywo.

To Wilder jest faworytem w tej walce, ale z drugiej strony Szpilka jest wręcz w życiowej formie. Dlatego szykuje nam się ciekawy pojedynek. Dla Polaka może to być walka życia, a z pewnością jedno z najtrudniejszych i największych wyzwań w karierze. Jeśli Szpilka wygra, to zostanie pierwszym polskim mistrzem świata w prestiżowej kategorii wagi ciężkiej organizacji WBC.

Artur Szpilka kontra Deontay Wilder
Walka Artur Szpilka kontra Deontay Wilder

Szpilka ma na koncie już 20 wygranych pojedynków i tylko jeden przegrany. Zaś starszy o cztery lata Wilder wygrał 35 walk i nie przegrał jeszcze żadnej. Dla Amerykanina będzie to trzecia obrona tytułu organizacji World Boxing Council.

Walka Wilder - Szpilka: za darmo w telewizji

Transmisję na żywo będzie można oglądać w ogólnie dostępnym Polsacie oraz Polsacie Sport. Sudio Sport startuje w nocy - o 2:00. Walka wieczoru rozpocznie się ok. godziny 5:00 czasu polskiego, w nocy z soboty na niedzielę.

Polsat po raz pierwszy od dawna przy takim wydarzeniu rezygnuje z systemu PPV! Walkę obejrzymy bez dodatkowych opłat. Będzie emitowana w standardowym paśmie, na dodatek na kanale dostępnych dla wszystkich, między innymi za sprawą cyfrowej telewizji naziemnej. Być może jest to spowodowane późną godziną spotkania, ale i tak jest to miły gest dla fanów polskiego pięściarza.

Pojedynek Szpilka - Wilder online będzie do obejrzenia na YouTubie

Spotkanie będzie można obejrzeć również w Sieci. Stream będzie nadawany na żywo i również będzie darmowy! Walkę obejrzymy na kanale Showtime Sports. To pierwszy przypadek, kiedy walka o mistrzostwo świata wagi ciężkiej będzie transmitowana za darmo w Internecie!

Oglądaj online walkę Deontay Wilder vs. Artur Szpilka

Zapraszamy do oglądania i trzymamy kciuki za Polaka z Wieliczki!

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst