1. SPIDER'S WEB
  2. RTV

Mecz Polska - Czechy: sprawdź, gdzie obejrzysz transmisję w telewizji i w Internecie

Już w najbliższy wtorek (17 listopada) piłkarska reprezentacja Polski zmierzy się z przeciwnikami z Czech. Dla biało-czerwonych mecz z Czechami będzie ważnym sprawdzianem przed Euro. Zobacz, gdzie możesz obejrzeć to spotkanie w telewizji i w Internecie.

polska-czechy

Polscy piłkarze zaliczyli udany start w eliminacjach do turnieju Mistrzostw Europy Euro 2016, ale to dopiero początek przygody. Nasza reprezentacja zakwalifikowała się do głównego turnieju, pokazując przy tym świetną kondycję i dojrzały futbol.

Faza pucharowa Euro 2016 odbędzie się we Francji dopiero w czerwcu, więc aby nie stracić formy polscy piłkarze sprawdzają taktykę w meczach towarzyskich. Po piątkowym zwycięstwie nad drużyną Islandii przyszła pora na spotkanie ze zwycięzcą grupy A eliminacji Euro 2016, czyli z Czechami. Czesi pokazali, że potrafią być groźnym przeciwnikiem, więc zapowiada się świetne widowisko sportowe.

Niestety w polskim zespole nie wystąpią Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak, Łukasz Fabiański i kontuzjowany Jakub Błaszczykowski.

Początek meczu Polska - Czechy we wtorek o godz. 20:45

Spotkanie towarzyskie Polska - Czechy odbędzie się w najbliższy wtorek (17 listopada) o godzinie 20.45. Podopieczni Adama Nawałki przyjmą Czechów na Stadionie Wrocław. Bilety na to wydarzenie można kupić w Internecie, a ceny zamykają się w przedziale 40 - 70 zł za bilet normalny.

Gdzie oglądać mecz Polska - Czechy w telewizji?

Spotkanie Polska - Czechy wyemituje Telewizja Polska. Mecz można będzie obejrzeć na TVP1, gdzie na boisko przeniesiemy się o 20.40, ale transmisja ze studia na żywo ruszy już o godzinie 20.25. Jeśli ktoś nie będzie mógł obejrzeć spotkania na żywo, a nie zadowoli się skrótem meczu, pełną powtórkę spotkania wyemituje kanał TVP Sport o godzinie 23.40.

Mecz Polska - Czechy w Internecie

Osoby, które nie mają dostępu do telewizora także będą mogły oglądać transmisję meczu na żywo. Wystarczy odwiedzić oficjalną stronę TVP - sport.tvp.pl - gdzie pojawi się transmisja online dostępna (niemal) dla wszystkich. Ze względu na ograniczenia licencyjne, materiały wideo z portalu tvp.pl są niedostępne na terytorium Ameryki Północnej i Południowej.

Transmisja meczu na stronie sport.tvp.pl będzie darmowa. Do jej odtwarzania niezbędna będzie aktualne wersja wtyczki Microsoft Silverlight. Serwis TVP rekomenduje oglądanie transmisji w przeglądarce Firefox lub w Internet Explorer.