1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. RTV

Gala KSW 33, czyli Materla kontra Khalidov. Sprawdź, gdzie obejrzysz transmisję w telewizji i w Internecie

Już w najbliższą sobotę, 28. listopada, odbędzie się gala KSW 33, w której walczyć będą Michał Materla i Mamed Khalidov. Zobacz, gdzie możesz zobaczyć to wydarzenie. Tym razem będzie ono transmitowane w telewizji, Internecie, a także w kinach.

Gala KSW 33: Materla vs Khalidov - sprawdź, gdzie oglądać

Już jutro w ramach KSW 33 zobaczymy długo wyczekiwaną walkę dwóch utytułowanych zawodników, którzy prywatnie są bardzo dobrymi znajomymi. Mistrz KSW w kategorii średniej - Michał Materla - skrzyżuje rękawice z największą gwiazdą polskiego MMA, Mamedem Khalidovem.

Michał Materla to 31-letni Szczecinianin, który dzierży pas KSW nieprzerwanie od 2012 roku. Od tego czasu wyrobił sobie opinię najefektowniej walczącego zawodnika na krajowej scenie, zdobywając rekordową liczbę nagród za najlepsze walki w polskim MMA.

Z kolei Mamed Khalidov to 35-letni Olsztynianin pochodzący z Czeczenii, który może się pochwalić serią dziewięciu zwycięstw w ringu i klatce Federacji KSW. Uraz kręgosłupa Khalidova wyłączył go ze startów w pierwszej połowie 2015 roku. Teraz gwiazdor KSW powraca do okrągłej klatki i ma zamiar zdobyć upragniony pas mistrzowski KSW w kategorii średniej.

Gdzie oglądać KSW 33 w telewizji

Walkę będą mogli obejrzeć abonenci Cyfrowego Polsatu za pośrednictwem systemu PPV. Pojedynki będą dostępne w jakości SD i HD. Dostęp do tego wydarzenia kosztuje 40 zł. Aby aktywować możliwość obejrzenia gali, trzeba skontaktować się z Internetowym Centrum Obsługi Klienta, skorzystać strony internetowej, bądź zadzwonić do Centrum Obsługi Klienta.


Transmisję PPV oferuje także telewizja Netia. Abonenci Netii będą mogli zobaczyć walkę w systemie PPV, poprzez aplikację PPV KSW 33 obecną na Netia Player (Netia, Internetia i Petrotel) w cenie 39zł.

Gala KSW 33 rozpocznie się o godz. 19:00.

KSW 33 online

Legalna transmisja z walki Mamed Khalidov – Michał Materla (stream online) będzie dostępna na www.KSWTV.com. Dostęp kosztuje 40 zł, a w tej cenie będziemy mogli oglądać transmisję na żywo, a później jej powtórki przez 3 kolejne dni. Transmisja obejmie dwie wersje językowe (polską i angielską), kamerę z garderoby KSW Girls i kamerę backstage. Licencja obejmuje jedno urządzenie.

Drugim sposobem obejrzenia transmisji online jest serwis Ipla, gdzie także można wykupić dostęp do walki. Koszt to 40 zł, a galę mogę oglądać wyłącznie widzowie z Polski.

Walka na ekranie kin

ksw 33

Transmisję całej gali, w tym oczywiście walkę wieczoru, będzie można zobaczyć również na wielkim ekranie w wybranych kinach. Do akcji dołączyło się 10 kin sieci Multikino. Są to kina Multikino Gdańsk, Katowice, Olsztyn, Poznań 51, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady Wrocławskie, Zabrze oraz Silver Screen Łódź.

Start transmisji rozpocznie się o godzinie 19, a całość potrwa ok. 300 minut. Cena biletu to 40 zł. Sugerowany wiek widzów to minimum 18 lat. Bilety można kupić bezpośrednio w kasach kin, bądź online na stronie multikino.pl.