RTV  / Artykuł

Gdzie obejrzeć online mecz Szkocja - Polska, czyli eliminacje EURO 2016 w TV i Internecie

Zbliżamy się do końca eliminacji turnieju UEFA Euro 2016. Przed nami już tylko dwie kolejki fazy grupowej, w których Polska zmierzy się ze Szkocją, a następnie z Irlandią. Spotkanie Szkocja – Polska odbędzie się już w najbliższy czwartek. Zobacz, gdzie możesz je obejrzeć w telewizji i w Internecie.

Po ośmiu kolejkach eliminacji ME 2016 Polacy są na drugim miejscu w tabeli grupy D. Reprezentacji Niemiec niestety udało się wyprzedzić podopiecznych Adama Nawałki, ale przed nami jeszcze dwie regularne rundy oraz dwie rundy barażowe, po których sytuacja w tabeli może się nieco zmienić.

Po ostatnich wyczynach Roberta Lewandowskiego wszyscy trzymamy kciuki za polską reprezentację. To już naprawdę ostatnia prosta, a świetna forma naszego napastnika naprawdę może się przydać. W końcu dzięki Robertowi i jego kolegom z reprezentacji Polska ma szansę wyjść z fazy grupowej na pierwszej lokacie w swojej grupie. W najbliższy czwartek będziemy mogli sprawdzić, czy taki scenariusz może być realny.

Mecz Szkocja – Polska już w ten czwartek, 8 października

Mecz Szkocja – Polska odbędzie się w najbliższy czwartek, 8 października 2015. Spotkanie rozegra się w Glasgow, a rozpocznie się o godzinie 20.45. Występ Polaków będziemy mogli obejrzeć zarówno w telewizji, jak i online, w Internecie.

Gdzie obejrzeć mecz Szkocja – Polska w telewizji?

Transmisję meczu będzie można obejrzeć na antenie Polsatu i Polsatu Sport HD. W przypadku Polsatu transmisja z murawy rozpocznie się o godzinie 20.45, natomiast już od godziny 20.00 można będzie oglądać studio na żywo.

Z kolei w Polsacie Sport HD transmisja na żywo ze studia rozpocznie się już o godzinie 19.00. Przypomnimy sobie wtedy dotychczasowe mecze Polaków, a także poznamy opinie ekspertów na temat tego, co może się wydarzyć.

Transmisja meczu Szkocja – Polska online

Mecz Szkocja – Polska można będzie również obejrzeć w Internecie, za pośrednictwem serwisu Ipla.tv. Abonenci Cyfrowego Polsatu i klienci sieci Plus obejrzą mecz za darmo, natomiast pozostali będą musieli zapłacić za transmisję.

szkocja-polska

Kwota wynosi 14,90 zł. Jest to cena pakietu całej 9. kolejki eliminacji UEFA EURO 2016. W ramach pakietu klienci otrzymują czterodniowy dostęp do meczy, ale uwaga – obejmuje on tylko 9. kolejkę, więc trzeba go wykorzystać do 10 października. Niestety za spotkanie Irlandia – Polska odbywające się trzy dni później trzeba będzie zapłacić jeszcze raz.

W serwisie Ipla mecze eliminacji Mistrzostwa Europy są także dostępne w kilku innych pakietach (m.in. w pakiecie Ipla Sport lub Ipla EUROPEAN QUALIFIERS – SEZON), jednak są to opcje zdecydowanie droższe, bowiem obejmują więcej materiałów i dłuższy czas dostępu.

Standardowo dla serwisu Ipla, mecz Szkocja – Polska można będzie obejrzeć online tylko z terytorium Polski. Można za to skorzystać z całego przekroju urządzeń: od komputerów, poprzez tablety, po smartfony. Aplikacja Ipla jest dostępna na systemy iOS, Android i Windows Phone.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst