RTV  / Artykuł

Gdzie obejrzeć online mecz Polska - Irlandia, czyli eliminacje EURO 2016 w TV i Internecie

Przed nami ostatnia, bardzo emocjonująca kolejka podstawowej fazy grupowej Eliminacji Mistrzostw Europy UEFA Euro 2016. Mecz Polska - Irlandia już w najbliższą niedzielę, 11. października! Zobacz, gdzie można obejrzeć to spotkanie w telewizji i w Internecie.

Sytuacja w tabeli grupy D jest bardzo napięta. Polska obejmuje drugie miejsce w tabeli z osiemnastoma punktami, ale tyle samo punktów ma też Irlandia, obejmująca obecnie trzecią lokatę. Reprezentacja Niemiec ma tylko jeden punkt przewagi. Podczas trzech nadchodzących meczy może się więc wydarzyć wszystko.

Najważniejsze jest jednak spotkanie Polska – Irlandia, które odbędzie się już 11 października, czyli już w najbliższą niedzielę, o 20:45. Od wyniku będzie zależało, czy Polska zakwalifikuje się do turnieju głównego, czy będzie musiała stanąć do walki o awans podczas baraży. Naszej reprezentacji wystarczy tylko remis, by zakwalifikować się do ME 2016.

Mecz Polska - Irlandia odbędzie się już w niedzielę, 11 października, o 20:45.

Spotkanie odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie i właśnie tam najlepiej będzie oglądać występ Polaków. Bilety są dostępne w cenie od 80 zł. Jeśli nie uda ci się dotrzeć na stadion, mecz możesz obejrzeć również w telewizji i w Internecie.

Gdzie oglądać mecz Polska – Irlandia w telewizji?

Mecz Polaków będziemy mogli obejrzeć na antenie telewizji Polsat i Polsat Sport HD. Transmisja na Polsacie rozpocznie się o godzinie 20:35. Od godziny 20:00 będzie trwało Studio Sport. Na antenie Polsat Sport HD transmisja na żywo również rozpocznie się o 20:35, a program ze studia będzie trwał od godziny 19:15.

Co ciekawe, decydujący mecz jest na tyle ważnym wydarzeniem, że zdaniem ekspertów Polsat uzyska rekordową oglądalność. Doszło do tego, że TVN zrezygnował z niedzielnej emisji programów „Aplauz, aplauz” i „MasterChef” właśnie ze względu na obawy, że widownia programów będzie bardzo niska. W czasie meczu TVN wyemituje filmy fabularne.

Mecz Polska – Irlandia online

Spotkanie Polska – Irlandia może będzie zobaczyć także w Internecie. Jedynym legalnym sposobem jest obejrzenie transmisji w serwisie Ipla.tv. Dostęp do transmisji kosztuje 14,90 zł. W tej cenie odblokowuje się cały pakiet meczy Eliminacji UEFA EURO 2016 rozgrywanych w dniach 11-13 października w jakości HD. Mecze można oglądać na żywo.

polska-irlandia-ipla

Niestety, Ipla umożliwia oglądanie meczy online tylko dla widzów na terenie Polski. Transmisję online można oglądać w przeglądarce internetowej lub w aplikacjach mobilnych Ipli dostępnych na systemach Android, iOS i Windows Phone. Ipla ma też dedykowaną aplikację na system Windows.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst