RTV  / News

Gdzie obejrzeć walkę Pudzianowski vs Graham, czyli gala KSW 32 w TV i Internecie

Nadchodząca 32. Gala KSW będzie pierwszą, która odbędzie się poza granicami Polski. Widowisko zobaczymy już w najbliższą sobotę, o ile zdecydujemy się wykupić dostęp w systemie pay-per-view. Zobacz, gdzie oglądać transmisję.

32 Gala KSW już w tę sobotę. Zobacz, gdzie obejrzysz transmisję

32 gala KSW odbędzie się w Londynie, a jej hasło to „Road to Wembley”. Walką wieczoru będzie pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z kickbokserem z Australii, Peterem Grahamem. Podczas gali obejrzymy jednak znacznie więcej walk. Pełen spis znajduje się poniżej.

  • EXTRAFIGHT: Mariusz Pudzianowski vs Peter Graham
  • OBRONA PASA (-77KG): Borys Mańkowski vs Michail Tsarev
  • EXTRAFIGHT (-120KG): Marcin Różalski vs James McSweeney
  • OBRONA PASA (-93KG): Goran Reljic vs Tomasz Narkun
  • EXTRAFIGHT (-70KG): Mateusz Gamrot vs Marif Piraev
  • EXTRAFIGHT (-77 kg): Rafał Moks vs Jim Wallhead
  • EXTRAFIGHT (-120KG): Oli Thompson vs Michał Włodarek
  • EXTRAFIGHT (-84KG): Brett Cooper vs Maiquel Falcao
  • EXTRAFIGHT (-70 kg) : Andre Winner vs Leszek Krakowski

Gala KSW odbędzie się 31 października o godz. 19.00

Transmisję z 32 gali KSW przeprowadzi telewizja Polsat, ale będzie można ją oglądać tylko po uiszczeniu opłaty. Gala rozpocznie się o godzinie 19.00, ale warto być gotowym już o 18.30, bo właśnie wtedy rusza transmisja ze studia.

Gala KSW 32 w Cyfrowym Polsacie

Jeśli jesteś abonentem platformy satelitarnej Cyfrowy Polsat, możesz obejrzeć galę w telewizji. Dostęp kosztuje 40 zł, a widzowie mogą wybrać, czy chcą oglądać transmisję w jakości SD, czy w HD. Dostęp do walki można kupić na trzy sposoby: wysyłając SMS o treści „numer karty dekodera.walka” pod numer 7043, telefonicznie poprzez Centrum Obsługi Klienta, oraz za pośrednictwem strony internetowej www.cyfrowypolsat.pl.

Gala KSW w telewizji UPC

Galę można obejrzeć także w telewizji cyfrowej UPC. Operator udostępni swoim klientom walkę w jakości HD. Gala będzie transmitowana w systemie pay-per-view, a opłata wynosi 39 zł.

Aby zamówić dostęp do gali należy włączyć kanał 90 dekodera, a następnie postępować zgodnie w instrukcjami. Jeżeli posiadasz dekoder UPC Mediabox, możesz zamówić dostęp do gali poprzez dedykowaną aplikację, widoczną także na kanale 90. Jeśli masz dekoder Horizon, KAON lub MediaModułu CI+ dostęp do gali będziesz musiał wykupić poprzez zgłoszenie telefoniczne bądź online, poprzez stronę internetową UPC.

Pudzianowski - Graham w Ipli

Wszystkie 9 walk wieczoru można będzie zobaczyć w HD także w serwisie Ipla.tv. Dostęp kosztuje 40 zł. Gala jest dostępna na wielu systemach, we wszystkich aplikacjach Ipli, ale trzeba się zdecydować tylko na jedno z nich. Wydarzenie możesz obejrzeć tylko na pierwszym urządzeniu, na którym uruchomisz transmisję. Galę można oglądać do 48 godzin po jej zakończeniu. Uwaga, transmisję w serwisie Ipla można oglądać tylko z terytorium Polski.

KSW 32 w KSWTV i na Onet.pl

Gala będzie dostępna w Internecie na specjalnej podstronie w portalu Onet.pl. Transmisję zapewnia platforma internetowa KSW TV. Dostęp można wykupić także bezpośrednio na stronie KSWTV.com. Usługa kosztuje 40 zł i obejmuje 72 godziny, w czasie których można jeszcze raz obejrzeć walkę po jej zakończeniu, w jakości HD.

Widzowie mogą wybrać język (dostępny polski i angielski). W czasie transmisji dostępne będą dodatkowe kamery, między którymi można będzie się przełączać. Transmisja jest dostępna dla widzów z całego świata.

Operatorzy telewizji kablowej

Dostęp do gali KSW 32 można wykupić również u wielu operatorów telewizji kablowej. Walka będzie dostępna u takich operatorów jak Vectra, Multimedia Polska, Toya, Echostar, Inea, Supermedia, Petrus, Tomków, E-cho, Asta-Net S.A., Stansat, City-sat, Bart-sat, czy JMDI. Dostęp do walki można zamówić kontaktując się z biurem obsługi klienta drogą telefoniczną lub poprzez stronę internetową. U każdego z operatorów dostęp do usługi kosztuje 39 bądź 40 zł.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst