REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. RTV

Walka Adamek – Saleta online i w TV – zobacz gdzie obejrzeć Polsat Boxing Night

Już dziś (sobota, 26 września) odbędzie się długo wyczekiwana walka polskich pięściarzy - Tomasza Adamka i Przemysława Salety. Pojedynek odbywający się w ramach Polsat Boxing Night można będzie zobaczyć w telewizji i Internecie. Zobacz, gdzie najkorzystniej obejrzeć walkę.

Adamek – Saleta w Internecie i w TV – zobacz gdzie obejrzeć
REKLAMA
REKLAMA

Gala Polsat Boxing Night rozpocznie się o 19.00, a podczas większości transmisji pierwsze wejście ze studia jest planowane na 18.30. Głównym wydarzeniem wieczoru jest walka Adamek – Saleta, jednak wcześniej obejrzymy siedem innych pojedynków, w tym 6 zawodowych walk.

Na ringu naprzeciwko siebie staną:

  • Tomasz Jabłoński – Bartosz Gołębiewski (3 rundy),
  • Maciej Miszkiń – Tomasz Gargula (8 rund),
  • Ewa Brodnicka – Ewa Piątkowska (8 rund),
  • Kamil Szeremeta – Patrick Mendy (8 rund),
  • Michał Cieślak – Shawn Cox (8 rund),
  • Dariusz Sęk – Pedro Otas (10 rund),
  • Marcin Rekowski – Nagy Aguilera (10 rund),
  • Tomasz Adamek – Przemysław Saleta (waga ciężka, 10 rund).

Zobacz, gdzie obejrzeć pojedynek Adamek – Saleta online

Gala Polsat Boxing Night będzie dostępna w Internecie, w serwisie Ipla.tv. Koszt dostępu do transmisji wynosi 40 zł. Widzowie serwisu Ipla jako jedyni będą mogli oglądać pojedynki z dodatkowych kamer. Łącznie będzie do wyboru 5 różnych widoków, między którymi będzie można się przełączać.

Transmisja w serwisie Ipla.tv będzie możliwa do obejrzenia na całym świecie, wyłączając Stany Zjednoczone i Kanadę. Dzięki temu transmisję można obejrzeć np. z Niemiec, co w serwisie Ipla nie zawsze jest standardem.

Walka Adamek – Saleta w Cyfrowym Polscie

Bokserską galę można obejrzeć także w telewizji, np. w Cyfrowym Polsacie, przy użyciu dekoderów satelitarnych. Koszt dostępu również wynosi 40 zł. Gala w jakości HD będzie dostępna na kanale 444, a w jakości SD na 445, a zamówienia można składać poprzez telefoniczne i internetowe Centrum Obsługi Klienta.

Adamek – Saleta w UPC

Kolejną możliwością obejrzenia pojedynku jest wykupienie dostępu w telewizji cyfrowej UPC Polska. Abonenci UPC mogą dokupić dostęp do transmisji za 45 zł. Gala będzie dostępna na kanale 90. Dostęp do wydarzenia można wykupić za pośrednictwem dekodera UPC.

Walka Adamek – Saleta w Vectrze

Abonenci telewizji Vectra będą mogli obejrzeć walkę najtaniej, bo już za 10 zł. Nie wszyscy jednak uzyskają taką cenę. Walka za 10 zł jest dostępna dla nowych abonentów telewizji cyfrowej Vectra, dla klientów którzy dokupią przynajmniej jedną usługę główną (np. internet lub telefon), a także dla obecnych klientów, którzy przedłużą dotychczasową umowę na kolejne 24 miesiące.

Wszyscy pozostali abonenci Vectry zapłacą za walkę 49,90 zł. Taka cena obowiązuje dziś, bowiem jeszcze do wczoraj można było dokupić dostęp za 39,90 zł. Galę można będzie obejrzeć na kanale 258 w jakości HD i na kanale 255 w jakości SD.

REKLAMA

Adamek – Saleta w Multimedia Polska

Ostatnim legalnym sposobem obejrzenia walki jest wykupienie transmisji u operatora Multimedia Polska. Koszt transmisji to 39,90 zł. Dostęp można wykupić poprzez dekoder (kanał 10), w Biurach Obsługi Klienta, poprzez E-BOK lub pod numerem infolinii.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA