RTV  / Artykuł

Walka Adamek – Saleta online i w TV – gdzie obejrzeć i w jakiej cenie

Picture of the author

W sobotę 26 września podczas gali Polsat Boxing Night odbędzie się pojedynek Tomasza Adamka z Przemysławem Saletą. Wzorem wielu poprzednich walk, także to wydarzenie będzie można obejrzeć tylko po uiszczeniu opłaty. Zobacz gdzie obejrzeć walkę i ile trzeba za nią zapłacić.

Nadchodząca gala Polsat Boxing Night to już czwarte wydarzenie tego typu. Odbędzie się ono w łódzkiej Atlas Arenie, a wydarzeniem wieczoru będzie walka dwóch polskich pięściarzy. Gwiazdami wieczoru będą były mistrz świata w wadze junior ciężkiej i półciężkiej, medalista mistrzostw Europy Tomasz „Góral” Adamek oraz były mistrz Polski i Europy w wadze ciężkiej Przemysław Saleta.

Adamek - Saleta - kiedy walka?

Poza walką wieczoru gala obejmuje także siedem innych pojedynków, w tym 6 zawodowych walk i jeden pojedynek amatorski. Pełna rozpiska wieczoru wygląda następująco:

 • Tomasz Jabłoński - Bartosz Gołębiewski (3 rundy)
 • Maciej Miszkiń - Tomasz Gargula (8 rund)
 • Ewa Brodnicka - Ewa Piątkowska (8 rund)
 • Kamil Szeremeta - Patrick Mendy (8 rund)
 • Michał Cieślak - Shawn Cox (8 rund)
 • Dariusz Sęk - Pedro Otas (10 rund)
 • Marcin Rekowski - Nagy Aguilera (10 rund)
 • Walka wieczoru: Tomasz Adamek – Przemysław Saleta (waga ciężka, 10 rund)

Początek transmisji ze studia planowany jest na godz. 18:30. Galę można obejrzeć w systemie pay-per-view. Możliwości obejrzenia walki jest naprawdę sporo.

Polsat Boxing Night w Cyfrowym Polscie

Wszystkie walki wieczoru można będzie obejrzeć w Cyfrowym Polsacie, przy użyciu dekoderów satelitarnych. Dostęp do gali wyceniono na równe 40 zł, a zamówienia można składać poprzez telefoniczne i internetowe Centrum Obsługi Klienta. Gala w jakości HD będzie dostępna na kanale 444, a w jakości SD na 445.

Saleta i Adamek w Ipli

Wydarzenie będzie też transmitować internetowa platforma Ipla. W serwisie Ipla.tv walkę obejrzą widzowie z Polski i ze świata, z pominięciem Stanów Zjednoczonych i Kanady. Dostęp wyceniono na 40 zł. Widzowie w serwisie Ipla otrzymają unikalną możliwość oglądania widowiska z dodatkowych kamer, między którymi będzie można się w dowolnej chwili przełączać. Poza główną kamerą będą dostępne cztery dodatkowe widoki.

Walka Adamek - Saleta w UPC

Galę Polsat Boxing Night można obejrzeć w telewizji cyfrowej UPC Polska. Wszyscy abonenci UPC mogą wykupić dostęp do wydarzenia za pośrednictwem dekodera UPC, na kanale 90. Koszt dostępu to 45 zł.

Adamek - Saleta w Multimedia Polska

Dostęp do gali oferuje także operator Multimedia Polska. Zaoferował on ciekawą promocję, w której można wykupić usługę pay-per-view już za 25 zł. W tym celu trzeba napisać prywatną wiadomość na profilu Multimedia Polska na Facebooku. 250 pierwszych osób otrzyma możliwość kupienia dostępu do walki w promocyjnej cenie.

Standardowa cena obowiązująca wszystkich abonentów Multimedia Polska wynosi 39,90 zł. Dostęp można wykupić poprzez dekoder (kanał 10), w Biurach Obsługi Klienta, poprzez E-BOK lub pod numerem infolinii.

Walka Adamek - Saleta w Vectrze

Za obejrzenie gali Polsat Boxing Night najmniej zapłacą abonenci sieci Vectra. Jest tu jednak pewien haczyk. Galę można obejrzeć już za 10 zł, ale w tej cenie zobaczą ją tylko:

 • nowi abonentów telewizji cyfrowej Vectra,
 • obecni klienci, którzy dokupią przynajmniej jedną usługę główną (np. internet lub telefon),
 • obecni klienci, którzy przedłużą dotychczasową umowę na kolejne 24 miesiące.

Vectra ma także ofertę bez haczyka. Dostęp do gali bez dodatkowych kruczków jest możliwy, choć jest droższy. Wszyscy klienci Vectry do 25 września mogą kupić dostęp do walki za 39,90 zł, a w dniu walki za 49,90 zł. Cała gala Polsat Boxing Night będzie udostępniona z polskim komentarzem na kanale 258 w jakości HD i na kanale 255 w jakości SD.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst