REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

Gdzie obejrzeć mecz Niemcy - Polska, czyli eliminacje EURO 2016 w TV i Internecie

Już dziś, czwartego września będzie miało miejsce wielkie futbolowe święto. Polacy spotkają się z Niemcami w eliminacjach do UEFA Euro 2016. Zobacz gdzie możesz obejrzeć mecz Niemcy – Polska w Internecie i w telewizji.

Mecz Niemcy - Polska 2015. Gdzie oglądać?
REKLAMA
116 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Mecz Niemcy Polska w ramach eliminacji do Euro 2016 odbędzie się dziś, 4.09.2015. Niemiecka reprezentacja podejmie Polaków we Frankfurcie nad Menem. W październikowym meczu Polacy wyszli ze starcia z Niemcami zwycięsko i pewnie wygrali 2:0. Czy ten wyczyn uda się też w ten piątek?

Wszyscy trzymamy za to kciuki, bowiem Polacy obejmują prowadzenie w grupie D, wyprzedzając Szkocję, Irlandię, Niemcy, Gruzję i Gibraltar. Sytuacja na szczycie tabeli jest jednak napięta, a od piątkowych spotkań Niemców z Polakami i Gruzji ze Szkocją zależy bardzo wiele.

Najważniejszy jest jednak występ Polaków  Początek spotkania będzie miał miejsce już o godzinie 20:45.

Gdzie oglądać mecz Niemcy – Polska w Internecie?

Piątkowe spotkanie Niemców z Polakami można będzie zobaczyć w Internecie. Mecz będzie dostępny na platformie Ipla.tv. Koszt to 14,90 zł, a w cenie możemy obejrzeć wszystkie mecze 7. kolejki eliminacji Euro 2016, rozgrywane w dniach 3-5 września.

Abonenci Cyfrowego Polsatu i klienci Plusa mogą obejrzeć spotkanie za darmo. Transmisja w Internecie rozpocznie się już o godzinie 19:00, kiedy to ruszy studio na żywo.

Transmisję można będzie oglądać na komputerze, w przeglądarce internetowej pod adresem www.ipla.tv, a także w aplikacji PC.

niemcy-polska

Transmisję obejrzymy także na smartfonie lub tablecie, poprzez aplikacje mobilne Ipla. Darmową aplikację na system Android można pobrać z Google Play. Użytkownicy Windows Phone pobiorą ją ze sklepu Windows. Wersja na iPhone’a i iPada jest dostępna w Apple App Store. Mecze eliminacji UEFA Euro 2016 nie są dostępne w aplikacji na SmartTV. Możliwość oglądania meczu w serwisie Ipla mają tylko osoby znajdujące się na terytorium Polski.

Uwaga, transmisja w rozdzielczości HD (720p) dostępna będzie wyłącznie na stronie Ipla.tv oraz w aplikacji Ipla na komputerach PC.

Na urządzeniach mobilnych zobaczymy jedynie jakość 320p.

Gdzie oglądać występ Polaków w telewizji?

REKLAMA

Mecz Niemcy – Polska będzie można obejrzeć także na antenie telewizji Polsat. Początek spotkania zaplanowano na 20:45, ale telewizyjne studio zacznie nadawanie na żywo już od 20:35. Z kolei o 20:05 zobaczymy magazyn Sport, który także w dużej części powinien być poświęcony eliminacjom do Euro 2016.

Trzymamy kciuki za to, by Polacy powtórzyli sukces z października!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA