Tech  /  News

Gdzie za darmo obejrzeć dziś mecz Polska - Gruzja?

Oglądaj mecz Polska - Gruzja na żywo w Internecie i telewizji

Gdzie za darmo obejrzeć mecz Polska - Gruzja?

Dziś o godzinie 17:50 zacznie się mecz Polska - Gruzja, który odbędzie się na Stadionie Narodowym. Spotkanie będzie transmitowane od 16:20 w otwartym kanale Polsatu.

Screenshot 2015-06-13 at 12.44.28

W internecie spotkanie będą mogli obejrzeć bez dodatkowych opłat abonenci Plusa i Cyfrowego za pośrednictwem platformy ipla.

Kolejne mecze eliminacji do EURO 2016 również będą dostępne w ipli.

Niestety za dostęp do transmisji spotkania pozostali użytkownicy będą musieli zapłacić 14,90 zł. Tyle samo kosztują mecze bez udziału Polaków.

Powyższe ceny dotyczą płatności kartą. Jeśli za ten sam abonament zechcemy zapłacić za pomocą SMS-a premium, to opłata wyniesie 30,75 zł. Dostęp do całego sezonu eliminacji do EURO 2016 kosztuje w serwisie ipla 49,90 zł i można za niego zapłacić wyłącznie kartą lub przelewem bankowym. Opcja SMS w tym wypadku jest niedostępna.

Jak zwykle abonenci Cyfrowego Polsatu i Plusa nie będą musieli dodatkowo dopłacać - otrzymają dostęp za darmo. Dodatkowo klienci Plusa mogą skorzystać z promocji „Bezpłatny dostęp do aplikacji Ipla z wykorzystaniem pakietowej transmisji danych”, w której dzięki poprawnej konfiguracji połączenia internetowego z wykorzystaniem APN Plus nie zapłacą nic za transmisję internetową w ipla – w efekcie obejrzą mecz Polska - Gruzja za darmo.