RTV  / News

Gdzie obejrzeć dzisiaj mecz Juventus - FC Barcelona, czyli finał Ligi Mistrzów 2015 w TV i Internecie

Picture of the author

Do finałowego meczu Ligi Mistrzów zostały już tylko godziny. Na Stadionie Olimpijskim w Berlinie trwa już odliczanie do pierwszego gwizdka. Jeśli nie możesz tam być, sprawdź gdzie przeżyć te sportowe emocje bez wychodzenia z domu. Finałowy mecz Juventusu z Barceloną możesz obejrzeć w Internecie.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć mecz Niemcy - Polska, czyli eliminacje EURO 2016 w TV i Internecie

Juve czy Barca? Nieważne, czy jesteś fanem Messiego, czy kibicujesz pogromcom Realu - dziś czeka cię prawdziwe piłkarskie święto. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję finałowego meczu Ligi Mistrzów.

Mecz Juventus – FC Barcelona rozpocznie się o godzinie 20:45

Transmisję z meczu można będzie obejrzeć za darmo w Telewizji Polskiej, na antenie TVP1. Sędzia po raz pierwszy zadmie w gwizdek o 20:45, ale warto włączyć „Jedynkę” już o 20:30, bo wtedy zacznie się transmisja ze studia.

Sportowych emocji będzie jednak więcej, bo w ciągu dnia będą emitowane kolejne odcinki programu „Droga do Berlina”, które przybliżają kibicom historie finałowych zespołów. W programie zobaczymy m.in. rozmowy z piłkarzami i trenerami, jak i ciekawostki na temat drużyn. „Drogę do Berlina” obejrzymy na TVP1 o godzinie 15:40 i 18:25. O 20:00 na antenie zobaczymy natomiast magazyn Sport.

Jeżeli z jakichś względów nie chcesz oglądać meczu na TVP1, możesz obejrzeć spotkanie także na kanale Canal+. O 19 rozpocznie się Studio Ligi Mistrzów, a początek transmisji z Berlina będzie o godzinie 20:30. Spoźnialscy będą mogli obejrzeć transmisję na kanale Canal+ 1, gdzie mecz zostanie wyemitowany z godzinnym opóźnieniem.

Finał Ligi Mistrzów online?

Finałowe spotkanie można również obejrzeć w Internecie, i to na kilka sposobów.  Transmisję z finału obejrzymy za darmo w serwisie sport.tvp.pl, w zakładce Transmisje, bądź wchodząc bezpośrednio na podserwis Ligi Mistrzów. W czasie meczu znajdziemy tu także statystyki, a najnowsze komentarze internautów można będzie śledzić w załączonych okienkach zbierających wpisy z Facebooka i Twittera.

Transmisję z meczu będzie można obejrzeć także na platformie VOD sport.vod.pl. Dostęp kosztuje 9 zł.

Taka cena obowiązuje dzisiaj, choć jeśli ktoś zdążył wykupić dostęp wcześniej, zapłacił tylko 6 zł. Mecz można oglądać bezpośrednio w oknie przeglądarki internetowej. Aby oglądać transmisję, trzeba zainstalować wtyczkę Sliverlight. Jeśli twoje przeglądarka nie jest w nią wyposażona, serwis sport.vod.pl poinformuje cię o tym i zaproponuje instalację.

Mecz w Internecie można obejrzeć także na stronie Canal+ Sport Online.

W tym przypadku trzeba jednak być abonentem nc+, a dodatkowo posiadać w swoim pakiecie program CANAL+ Sport HD. Jeśli spełniasz te warunki, możesz obejrzeć finał Ligi Mistrzów za darmo. Aby obejrzeć mecz, trzeba utworzyć konto w serwisie i następnie się na nie zalogować. Pojedyncza umowa o abonament nc+ umożliwia założenie jednego konta. Transmisję można oglądać w oknie przeglądarki internetowej. Tutaj również będzie wymagana wtyczka Silverlight. Transmisję z Canal+ Sport można również obejrzeć w aplikacji mobilnej, którą można pobrać ze sklepu Google Play lub Apple App Store.

A może kino?

Finałowe spotkanie można będzie również zobaczyć w kinie. Transmisja meczu pojawi się we wszystkich kinach sieci Multikino w Polsce oraz w Silver Screen w Łodzi. Ten nietypowy seans rozpocznie się o godzinie 20:30. Ceny biletów w zależności od miasta wahają się do 16 do 18 zł za bilet ulgowy i od 30 do 32 za normalny.

Niech wygra lepszy!

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst