REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

Gdzie obejrzeć dzisiaj mecz Irlandia - Polska, czyli eliminacje EURO 2016 w TV i Internecie

Trwają eliminacje do EURO 2016. Dzisiaj, tj. w niedzielę, 29 marca, Polacy zmierzą się w Dublinie z reprezentacją Irlandii. Sprawdź, gdzie możesz obejrzeć mecz Irlandia - Polska.

Oglądaj mecz Irlandia - Polska na żywo w Internecie i telewizji!
REKLAMA
REKLAMA

W Sobotę Polacy dotarli do Dublina, gdzie odbyła się oficjalna konferencja prasowa przed meczem z Irlandią. Jej wideo zapis jest dostępny poniżej.

Mecz Irlandia - Polska odbędzie się o godzinie 20:35. Studio telewizyjne wystartuje już o godzinie 19:00.

Transmisja telewizyjna będzie dostępna na kanałach Polsat oraz Polsat Sport. Nie będzie również problemu, aby mecz Irlandia - Polska obejrzeć w Internecie.

Platforma VOD ipla udostępnia transmisje ze wszystkich meczów eliminacji UEFA EURO 2016 i niedzielne zmagania Polaków również będziemy mogli oglądać online. Transmisja w Internecie będzie dostępna na stronie internetowej ipla.tv oraz za pomocą aplikacji dla komputerów PC oraz tabletów i smartfonów z Androidem lub iOS-em. Co ważne, mecze eliminacji do EURO 2016 nie są dostępne na platformach SmartTV.

Aby obejrzeć mecz Irlandia - Polska w Internecie należy wykupić abonament ipla. Opłacenie dostępu do 5. kolejki eliminacji UEFA EURO 2016 w serwisie ipla na 3 dni kosztuje 14,90 zł, gdy zdecydujemy się za płatność kartą lub przelewem. Jeśli za ten sam abonament zechcemy zapłacić za pomocą SMS-a premium, to opłata wyniesie 30,75 zł. Dostęp do całego sezonu eliminacji do EURO 2016 kosztuje w serwisie ipla 49,90 zł i można za niego zapłacić wyłącznie kartą lub przelewem bankowym. Opcja SMS w tym wypadku jest niedostępna.

irlandia-polska-2015-mecz-online

Za dostęp do meczów w ipli nie muszą płacić abonenci Cyfrowego Polsatu i klienci Plusa w ramach pakietu ipla Plus. Abonenci Plusa mogą również skorzystać z promocji "Bezpłatny dostęp do aplikacji Ipla z wykorzystaniem pakietowej transmisji danych", w której dzięki poprawnej konfiguracji połączenia internetowego z wykorzystaniem APN Plus nie zapłacą nic za transmisję internetową w ipla - w efekcie obejrzą mecz Irlandia - Polska za darmo.

REKLAMA

Właściciel serwisu ipla informuje, że mecze na żywo dostępne są wyłącznie dla użytkowników z Polski oraz zastrzega, że dostęp do meczów może być ograniczony ze względu na duże zainteresowanie danym spotkaniem. Takim zainteresowaniem zapewne będzie cieszył się dzisiejszy mecz Irlandia - Polska, więc kibicom pozostaje trzymać kciuki nie tylko za naszych piłkarzy, ale również za to, że platforma telewizji online wytrzyma i bez problemu obejrzymy mecz w Internecie.

*Zdjęcie główne: Shutterstock.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA