RTV  / Artykuł

Eliminacje do Euro 2016: mecz Polska - Niemcy za darmo także w Sieci!

W najbliższy weekend kolejne zmagania piłkarzy w eliminacjach do Euro 2016. Polacy z Niemcami zagrają już w sobotę, walcząc o awans do francuskich finałów - czyli finałowego turnieju ME. Ten i inne mecze będzie można oglądać w Sieci.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć mecz Niemcy - Polska, czyli eliminacje EURO 2016 w TV i Internecie

Na szczęście mecze piłkarskiej reprezentacji Polski nie są kodowane, tak jak to było w przypadku Mistrzostw Świata w siatkówce. Prawa do transmisji również ma Polsat i to właśnie na tym kanale obejrzymy zmagania podopiecznych Adama Nawałki. Polsat jest obecny w platformach satelitarnych, kablówkach oraz cyfrowej telewizji naziemnej.

Ci którzy nie będą mogli zasiąść przed telewizorem, bez przeszkód i za darmo obejrzą mecz za pośrednictwem serwisu ipla.

Transmisja będzie dostępna zarówno przez stronę internetową, jak i dedykowane aplikacje mobilne. Początek spotkania 11 października o godzinie 20:45.

uefa euro 2016

To jednak nie wszystko. Fani piłki, którzy chcą zobaczyć zmagania innych uczestników eliminacji też będą mieli taką opcję w serwisie ipla. W tej usłudze VOD dostępne jest wszystkie 256 meczów fazy grupowej oraz 8 spotkań barażowych. Dostęp do nich jest bezpłatny dla klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa. Natomiast pozostałe osoby pragnące zobaczyć inne spotkania za pakiet zapłacą 99,90 zł. Możliwy jest też zakup dostępu wyłącznie do transmisji danego dnia, kosztuje on 9,90 zł.

Wybrane spotkania są też dostępne na kanałach Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News, które można oglądać w serwisie ipla po wykupieniu pakietu ipla Sport lub ipla Max.

Za ten pierwszy na 30 dni zapłacimy 19,90 zł, natomiast za drugi 40,90 zł. Klienci Cyfrowego Polsatu mogą liczyć na dodatkowe upusty, ale oni i tak mecze eliminacji do Euro 2016 zobaczą za darmo.

Malkontenci zawsze się znajdą, ale przynajmniej pod kątem stricte oferty Polsatowi oraz ipli nie można zbyt wiele zarzucić. Mecze Polaków za darmo i kilka różnych płatnych opcji do wyboru, do tego satysfakcjonujące opcję dla stałych abonentów. Teraz pozostaje kwestia jakości i pytanie czy łącza wytrzymają w trakcie transmisji.

*Zdjęcia pochodzą z Shutterstock

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst