Blog Forum

All New HTC One?

Wczoraj jeszcze wielu forumowiczów zastanawiało się jaką nazwę otrzyma nowy flagowiec tajwańskiego producenta i na taką propozycję, nawiązującą do obecnej (moim zdaniem kompletnie mylącej) nomenklatury Apple, chyba nikt nie wpadł.

Render, który pojawił się kilka tygodni temu w sieci i miał przedstawiać następcę HTC One, spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. „Oficjalny” wygląd nowego modelu jednak nieco rozczarowuje: subiektywnie ramki dookoła wyświetlacza są spore, górna i dolna wyposażone w głośniki Boomsound wręcz gigantyczne. Wyoblone zostały także rogi urządzenia. HTC i Sony to producenci smartfonów z Androidem, których zdecydowanie należy wyróżnić za promowanie wysokiej jakości wykonania, która Koreańczykom wydaje się od wielu lat głupstwem. Niestety te same dwie firmy należy zganić za nieprzystającą do obecnych standardów politykę proporcji wyświetlacza do ogólnej wielkości przedniego panelu.

Snapdragon 800, Wyświetlacz Full HD, Ulepszony dwuobiektywowy aparat z technologią Ultrapixels (Powrót ducha HTC EVO 3D?). To chyba za mało by w drugim kwartale 2014 roku przekonać do nowości maniaków specyfikacji. Ponadto wracając do kwestii wyglądu telefonu, to również zbyt mało by którykolwiek posiadacz All Old One z ubiegłego roku chciał wymienić go na nowy model.

Trzeba poczekać na oficjalną prezentację, ale na pierwszy rzut oka HTC usilnie wbija sobie gwóźdź do trumny.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst