Blog Forum

Twórcy aplikacji - nie planujcie nic w drugi weekend września. Nadchodzi Hackaton!

I z góry mówię, że nie jestem twórcą aplikacji mobilnych. Po prostu tego nie potrafię, ale żywię wielki szacunek do ludzi, którzy mają na ten temat wiedzę i co najważniejsze pomysły.

I właśnie często najlepsze pomysły giną wśród wielu innych, być może gorszych tylko dlatego, że brakuje „siły przebicia”, czy też sprawnego marketingu. Nie oszukujmy się, żeby coś odniosło sukces, musi mieć dobry marketing.

Po to właśnie powstał Hackaton – impreza, na którą natknąłem się w Internecie. Spider’s Web czyta zapewne wielu kreatywnych twórców aplikacji, którzy będą zainteresowani tym wydarzeniem.

Impreza odbędzie się w dniach 13-15 września w Chorzowie. Oprócz samego konkursu odbędą się spotkania z „mentorami” – osobami, które żyją środowiskiem technologicznym i będą w stanie wesprzeć każdego obiecującego twórcę. Zatem, oprócz konkursu nadarza się okazja do rozwijania samego siebie, a to także jest w dzisiejszych czasach bardzo ważne.

Wydarzenie współtworzą Alsen oraz Samsung, przy czym dla pierwszego z nich jest to bardzo miły sposób na uhonorowanie swoich dziesiątych urodzin. Dzięki tej współpracy twórcy aplikacji mobilnych będą mogli testować oraz prezentować swoje pomysły na najnowszych urządzeniach marki Samsung – high-endowych produktów z serii Galaxy.

Więcej informacji zainteresowani znajdą pod adresem:

www.alsen-startup.pl/

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst