Blog Forum

O dalszym szaleństwie króla Juliana na Madagaskarze

Zapewne wiecie już jak bardzo król Julian skrzywdził odbiorców owoców z Madagaskaru czyli handlowców na statkach Niesamowity i Cybernetyczny+ nie dość iz zerwał obowiązujące kontrakty, to teraz domaga się odbioru w pierwszej kolejności jabłek, śliwek i gruszek w zawyżonych cenach, a dopiero to upoważni do nabycia 6 ekskluzywnych produktów z Madagaskaru. Na dodatek pakiet owoców premium podrożał i zamiast 30srebrników obecnie za „Ananasy Familijne” krzyczy 20srb za „Banany filmowe”kolejne 20srb. i wreszcie za „Daktyle Sportowe” kolejne 20srebrników.

Tym razem jednak król Julian z mocy stresów i postępowanie jakie wszczęła „Naczelne Rada Ładu Afrykańskiego” postanowił skrzywdził kupców ze statku „Pomarańczowe widmo” oferują i im nowe warunki ….. 40 srebrników za „Ananasy Familijne”. Pomarańczowe widmo to statek Madagaskarski więc cios od rodaka króla Juliana tym bardziej szokujący.

Tymczasem po ucieczce z Madagaskaru Morta, przybocznego króla Juliana dziś poganiacz niewolników dworu, również uciekł z wyspy.

Podobieństwo do osób i zdarzeń czysto przypadkowe.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst