1. Spider's Web
  2. Technologie

sPlay: Gra o Tron: Domy, cele i motywy, czyli kto jest kim w serialu HBO

Lokowanie produktu

Nieczęsto przedstawiciele gatunku fantasy wychodzą poza książki i gry komputerowe, a jeszcze rzadziej dzieje się to na odpowiednim poziomie. Miłośnicy technologii (na co dzień żyjący z fantasy za pan brat) uwielbiają jednak serial Gra o Tron. I trudno im się dziwić. To jedna z poważniejszych od czasu Władcy Pierścieni, próba przeniesienia ich świata na ekrany telewizorów zrealizowana z taką starannością i wiernością oryginałowi.

31.03.2013
19:37
sPlay: Gra o Tron: Domy, cele i motywy, czyli kto jest kim w serialu HBO

Pierwszy odcinek trzeciej serii serialu na podstawie sagi Martina już prawie na ekranach naszych telewizorów i komputerów. Z tego powodu warto przypomnieć sobie, kto jest kim, czego chce i dlaczego. Postaci jest wiele, każda inna, każda ciekawa i warto to sobie raz a dobrze ułożyć w głowie. Bez obaw, tekst jest wolny od spoilerów, psujących frajdę z oglądania tego wciąż dobrego serialu.

STARKOWIE Z WINTERFELL – „WINTER IS COMING”

Dom mężnych, barczystych wojowników, ogorzałych zarówno w bojach z przeciwnikiem, jak i zbierającą żniwo śmierci pogodą (zima w Westeros trwa lata, nie miesiące). Do czasu egzekucji Eddarda i rebelii młodego Robba, Dom Starków szczycił się...

sPlay.pl to nowy blog Grupy Spider’s Web, który odpowiada na ważne pytania w czasach cyfrowej rozrywki: w co zagrać, czego posłuchać, co przeczytać, co obejrzeć. sPlay jest także obecny na Facebooku.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze