Blog Forum

Cywilizujemy się ? Czyli JEST reakcja w Polsce na nowe ceny Nexusa

Musze napisać ten artykuł gdyż właśnie straciłem 100zł …. w zakładzie, iz do świąt polskie sklepy nie zauważą obniżki nexusa zapowiadanej przez Google.
Jestem pod wrażeniem …. dzisiaj w sklepie na literke E… Nexus 7 jest za 899zł. Czyli jednak można. Dla tych co zamierzają kupić dobra wiadomość.

Swoja drogą to cieszy. Pamiętam jak dzisiaj, jeszcze kilka miesięcy temu ogłoszenie obniżki na rynkach amerykańskich czy europejskich skutkowało reakcja …. po 3 miesiącach albo wcale. Tłumaczenie „bo Euro/USD” bo Polska to inny rynek. Bo małe obroty a koszt importu duzy itd….

Po premierze europejsko/polskiej iPada mini, widac iz Polska zaczyna wyrastać na liczący się rynek dla dostawców a nie „kraj gdzieś na wschodzie z niedźwiedziami na ulicach”. Jeszcze tylko równoczesny start usług z Europa np dla Xboxa, Playstation (PSMobile nadaj w Polsce niedostępny).

Szkoda ,że w ten trend nie wszedł Microsoft Surface. Ale mam nadzieje iż już w przyszłym roku premiera polska = europejska i brak takiej premiery będzie piętnowany przez dziennikarzy jako COŚ NIENORMALNEGO.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst