Blog Forum

Gigantyczne promocje w sklepie Ubisoftu - zagraj już za 3,99 PLN

Rzadko kupuję gry – zazwyczaj uważam, że twórcy wołają zbyt dużo w stosunku do jakości produktu (krótki czas gry, mnóstwo błędów). Jednak promocja, na którą trafiłem w sklepie Ubisoftu mocno mnie zaskoczyła. Pozytywnie!

Na mojej Facebookowej tablicy pojawił się wpis z fanpage’a Might & Magic mówiący, że tylko dziś mogę kupić najnowszą odsłonę kultowych już „hirołsów” po 70-procentowej (!) obniżce. To dało mi grę, którą chciałem kupić od dawna, za jedyne 22,47 PLN. Taniej już chyba się nie da.

Promocja obejmuje również inne tytuły, ja jednak skusiłem się tylko na M&M: Heroes VI. Trwa ona od kilku dni, kończy się już dziś, więc radzę się pośpieszyć, jeżeli macie ochotę na tanie, oryginalne gry. Zabójczą cenę ma gra Silent Hunter 5, którą dostaniemy niemal za grosze: 3,99 PLN.

Przecenione zostały m.in. takie gry jak Assassin’s Creed (II/Revelations/Brotherhood), The Settlers 7, Prince of Persia, czy wspomniane wcześniej Might & Magic: Heroes VI. Jest ich więcej, polecam – bit.ly/P56Ahn ;). Nie rozumiem trochę sensu istnienia drugiego linku, ale tutaj „hirołsy” są tańsze – bit.ly/N7x6Lg.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst