REKLAMA

Bilizzard wprowadza nowe karty postaci Diablo 3

07.08.2012 10.05
Bilizzard wprowadza nowe karty postaci Diablo 3
REKLAMA
REKLAMA

Chociaż Diablo 3, w ciągu swojej krótkiej historii, zaliczyło kilka wpadek, to jednak udało się Blizzardowi odnieść ogromny sukces, a wierni fani nie zawiedli. Teraz firma udostępniła graczom funkcje, która pozwala im na prezentacje swoich postaci.

Nowa wersja profili bohaterów daje możliwości obejrzenia w pełnej okazałości ekwipunku, do jakiego etapu gry dotarł gracz, niestety bez dokładnych szczegółów, oraz jakie posiada specjalne umiejętności. Na karcie postaci uświadczymy również, z kim najczęściej współpracujemy podczas swojej krucjaty co pozwala w szybki sposób dokonać oglądu uzbrojenia oraz specjalnych funkcji znajomych.

Aby korzystać z pełnych możliwości nowego profilu konieczne jest zalogowanie się, z wykorzystaniem danych z Battle.net. Jak zapowiada Blizzard, w niedługim czasie możemy spodziewać się kolejnych ulepszeń, takich jak szczegółowe statystyki czy kartę osiągnięć, które będą dodawane wraz z rozwojem gry. Wszyscy użytkownicy zostali również zaproszeni do dzielenia się propozycjami zmian jakie by ich interesowały.

Przykładowy nowy wygląd profilu: http://i47.tinypic.com/2hicpqa.png

Twórca Diablo 3, na pewno dość mocno rozradował graczy. Wiadomo, że sam charakter postaci nie jest elementem który decyduje o grze, jednak wiele osób lubi porównywać i pokazywać , że są w czymś lepsi. Taka rywalizacja nie tylko podnosi grywalność ale również daje możliwość zachęcenia kolejnych osób do wzięcia udziału w zabawie.

Źródła: Battle.net, TomsHardware.com

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA