1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

Nokia Lumia 800 ze Złotą Anteną za Telefon Roku

Nokia Lumia 800 ze Złotą Anteną za Telefon Roku

Smartfon Nokia Lumia 800, który dobrze na Spider’s Web znamy 🙂  zdobył statuetkę Złotej Anteny w kategorii „Telefon roku”. Wyróżnienie zostało przyznane w ramach tegorocznej, czternastej edycji konkursu prowadzonego przez magazyn „Prawo i Regulacje Świata Telekomunikacji i Mediów”. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 6. marca w  Auli Politechniki Warszawskiej.

Nokia Lumia 800 została uhonorowana tytułem „Telefon roku” za – i tu cytujemy – „wyjątkowe połączenie designu i najnowszych technologii, za przyjazny i prosty w obsłudze interfejs oraz rozbudowane funkcje internetowe w pierwszym smartfonie firmy Nokia pracującym na systemie Windows Phone”.

Nagrody w konkursie „Złote Anteny Świata Telekomunikacji” przyznawane są za osiągnięcia w dziedzinie telekomunikacji i mediów. Konkurs ma na celu uhonorowanie ludzi, którzy przyczynili się do rozwoju telekomunikacji w Polsce i w Europie, popularyzację najciekawszych produktów oraz rozwiązań w telekomunikacji, a w szczególności promocję polskiej myśli technicznej.

Partnerowi naszego serwisu, firmie Nokia, serdecznie gratulujemy 🙂

Smartfon Nokia Lumia 800 recenzowaliśmy na Spider’s Web:

http://www.spidersweb.pl/2011/12/mamy-nokie-lumia-800-galeria-zdjec-i-pierwsze-wrazenia.html

http://www.spidersweb.pl/2011/12/telefon-pelen-sprzecznosci-recenzja-nokii-lumii-800.html

http://www.spidersweb.pl/2012/01/znow-zakochalem-sie-w-telefonie-od-pierwszego-wejrzenia-recenzja-lumii-800.html