Tech

Nokia Lumia 800 ze Złotą Anteną za Telefon Roku

Smartfon Nokia Lumia 800, który dobrze na Spider’s Web znamy 🙂  zdobył statuetkę Złotej Anteny w kategorii „Telefon roku”. Wyróżnienie zostało przyznane w ramach tegorocznej, czternastej edycji konkursu prowadzonego przez magazyn „Prawo i Regulacje Świata Telekomunikacji i Mediów”. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 6. marca w  Auli Politechniki Warszawskiej.

Nokia Lumia 800 została uhonorowana tytułem „Telefon roku” za – i tu cytujemy – „wyjątkowe połączenie designu i najnowszych technologii, za przyjazny i prosty w obsłudze interfejs oraz rozbudowane funkcje internetowe w pierwszym smartfonie firmy Nokia pracującym na systemie Windows Phone”.

Nagrody w konkursie „Złote Anteny Świata Telekomunikacji” przyznawane są za osiągnięcia w dziedzinie telekomunikacji i mediów. Konkurs ma na celu uhonorowanie ludzi, którzy przyczynili się do rozwoju telekomunikacji w Polsce i w Europie, popularyzację najciekawszych produktów oraz rozwiązań w telekomunikacji, a w szczególności promocję polskiej myśli technicznej.

Partnerowi naszego serwisu, firmie Nokia, serdecznie gratulujemy 🙂

Smartfon Nokia Lumia 800 recenzowaliśmy na Spider’s Web:

http://www.spidersweb.pl/2011/12/mamy-nokie-lumia-800-galeria-zdjec-i-pierwsze-wrazenia.html

http://www.spidersweb.pl/2011/12/telefon-pelen-sprzecznosci-recenzja-nokii-lumii-800.html

http://www.spidersweb.pl/2012/01/znow-zakochalem-sie-w-telefonie-od-pierwszego-wejrzenia-recenzja-lumii-800.html

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst