REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

mBank i Multibank prezentują płacenie iPhone’m

14.02.2012
19:54
REKLAMA
REKLAMA

mBank i Multibank zorganizowały we współpracy z Visa Europe konkurs fotograficzny, w którym można wygrać 1 z 150 nakładek iCarte, dającą możliwość zbliżeniowego płacenia telefonem iPhone.

Banki przeprowadziły już wcześniej etap pilotażowy, w którym głównie ich pracownicy i członkowie tzw. mRady mBanku mieli okazję testować nową technologię. Specjalna nakładka na telefon w połączeniu z aplikacją Visa Mobile, dostępną za darmo w AppStore, daje możliwość płacenia przy użyciu telefonu poprzez zbliżenie go do terminala. Klient po uruchomieniu aplikacji i przyłożeniu urządzenia do terminala otrzymuje powiadomienie na telefon o zdjęciu należności z podłączonego konta.

Płatności kartami zbliżeniowymi zyskują na coraz większej popularności w Polsce. Duża wygoda i rosnące zainteresowanie skutkują ponad 50 tysiącami terminali zbliżeniowymi w kraju w chwili obecnej.

Wspólny konkurs mBanku i Multibanku trwa do 30 marca. Do wygrania jest 70 nakładek iCarte na iPhone 4 lub 4S oraz 80 nakładek na iPhone 3G lub 3GS.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA