Tech

Sony Ericsson przygotowuje supersmartfona

Prezentowane do tej pory przez Sony Ericsson modele smartfonów miały prawie wszystko, co powinien mieć współczesny smartfon, zdobywając dzięki temu całkiem sporą popularność. Giganci branży mobilnej rywalizujący z SE jednak nie śpią i ostatnie premiery (m.in. Galaxy Nexusa) sprawiły, że aby powalczyć o portfele klientów konieczne będą nowe urządzenia z jeszcze lepszymi niż do tej pory parametrami.

Według najnowszych plotek, jednym z takich smartfonów ma być model o kodowej nazwie „LT28at”, który oprócz ekranu o zbliżonej do nowego Nexusa przekątnej (4,55″), rozdzielczości HD (1280×720), ma zaoferować również możliwość rejestracji wideo w wysokiej rozdzielczości za pomocą zarówno przedniej jak i tylnej kamery, łączność LTE oraz aparat fotograficzny o rozdzielczości, której już dawno nie widzieliśmy w telefonach komórkowych – 13 MPX.

Nie wiadomo jednak niestety kiedy urządzenie trafi na rynek europejski i… czy trafi na niego w ogóle. Opisywana wersja najprawdopodobniej zawita w ciągu najbliższych tygodni w ofercie amerykańskiego operatora AT&T, mając poprawić sytuację SE na tamtejszym rynku.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst