REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Nasz album od Google'a poszedł za 611 zł w ramach Aukcji WOŚP na Allegro!

30.12.2011
10:08
Nasz album od Google’a poszedł za 611 zł w ramach Aukcji WOŚP na Allegro!
REKLAMA
REKLAMA

Mamy już rozstrzygnięcie aukcji na Allegro w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pięknego albumu, który dostaliśmy od Google’a przy okazji świątecznych życzeń. Cena, jaką osiągnął album bardzo mile nas zaskoczyła. Po zażartej walce album osiągnął niebagatelną cenę 611 zł! To naprawdę sporo, co nas niezwykle cieszy, szczególnie że jak zwykle w przypadku WOŚP, wylicytowane pieniądze zostaną przekazane na szczytny cel – tym razem na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. 

Zwycięzcą naszej aukcji został Paweł Psztyć, którego zapytaliśmy o motywy działania oraz to, co zamierza zrobić z albumem. – Moją motywacją było zarówno zdobycie albumu jak i pomoc Orkiestrze. Od lat przekazuję pieniądze na WOŚP, a jeszcze kilka lat temu sam kierowałem jednym ze sztabów. Jako fan Google z kolei, bardzo chciałem mieć ten unikatowy album! – mówi Paweł, dodając jednocześnie, że album przekaże agencji interaktywnej Kalicinscy.com w Warszawie, z którą jest związany. Serdecznie gratulujemy Pawłowi zwycięstwa w naszej aukcji, a wszystkim, którzy brali w niej udział dziękujemy za wspólną zabawę.

Przypomnijmy – album Google’a podsumowywał konkurs zorganizowany przez firmę w kwietniu tego roku dla uczniów szkół podstawowych w Polsce. Polegał na narysowaniu logo Google, które byłoby rozwinięciem zdania: „Każdy wie, że w Polsce…”. Album przedstawia kilkaset najlepszych prac konkursowych. Są też naklejki z dziesięcioma wyróżnionymi pracami, w tym zwycięski projekt autorstwa Martyny Króliszewskiej z Murzasichła, który uświetnił objęcie przez Polską Prezydencji w Unii Europejskiej 1 lipca 2011 r.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA