REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Kolejny ultrabook trafia na rynek - tym razem od LG

06.12.2011
11:20
REKLAMA
REKLAMA

Do wyścigu o dominację na dopiero powstającym rynku supercienkich i superwydajnych komputerów dołączył dziś kolejny producent – LG. Zaprezentowany wczoraj model Xnote Z330 dostępny będzie w kilku konfiguracjach sprzętowych, w cenie od około 1500$ do 1900$.

Komputer wyposażony został w procesor Intel Core i5-2467M lub Core i7-2637M, 4GB pamięci RAM, dysk SSD o wielkości 120GB lub 256GB w zależności od potrzeb (i zasobności portfela) kupującego oraz kartę graficzną Intel HD 3000. Xnote Z330 zapewni nam również łączność ze światem w praktycznie każdy znany ludzkości sposób – od Bluetooth, przez WiFi (b/g/n), WiDi, aż po standardowy czytnik kart pamięci.

Szczególną uwagę zwraca na siebie rozmiar laptopa, który choć może pochwalić się matrycą o przekątnej 13″, dzięki autorskiej technologii LG o nazwie Shuriken, pozwalającej na zminimalizowanie szerokości ramki wokół ekranu, podobny jest pod tym względem do urządzeń 12-calowych.

Czas potrzebny na wybudzenie komputera z trybu uśpienia ma nie przekraczać 7 sekund, podczas gdy całkowite wyłączenie go ma się zamknąć w 9,8 sekundach.

Niestety Xnote Z330 trafi początkowo wyłącznie na rynek koreański. Informacje na temat ewentualnej premiery poza granicami tego kraju nie zostały podane na razie do publicznej wiadomości.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA