1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

Wielki konkurs serwisów Spider's Web i Niebezpiecznik - wygraj SanDisk Ultra Backup 64GB warty 600 zł

Serwisy internetowe Spider’s Web oraz Niebezpiecznik ogłaszają konkurs dla czytelników, w którym do wygrania są dwa pendrive’y marki SanDisk z przyciskiem back-upu danych o wartości 600 zł każdy.

W skrócie: Czytajcie do końca maja posty w serwisie Niebezpiecznik i doglądajcie ich fanpage. W nich znajdziecie pytania na temat Spider’s Web. Pierwsza osoba, która prześle poprawne odpowiedzi na adres: konkurs@niebezpiecznik.pl zgarnia pendrive?a.

Zasady konkursu są następujące:

– konkurs trwa od 24 do 30 maja 2010 r. włącznie

– w konkursie mogą wziąć udział czytelnicy serwisów Spider’s Web oraz Niebezpiecznik, którzy są fanami obu blogów w serwisie Facebook (dla pewności: fanpage Spider’s Web dostępny jest tutaj, a fanpage Niebezpiecznik tutaj)

– konkurs polegać będzie na aktywnym czytaniu treści wpisów pojawiających się w ciągu najbliższego tygodnia w obu serwisach lub na ich fanpage’ach po to, aby poprawnie odpowiedzieć na trzy pytania w nich ukryte. W serwisie lub na fanpage’u Spider’s Web pojawią się pytania na temat treści z serwisu Niebezpiecznik, a w serwisie lub na fanpage’u Niebezpiecznik pytania na temat treści z serwisu Spider’s Web

– zadaniem biorących udział w konkursie czytelników będzie przesłanie poprawnych odpowiedzi na zadane pytania na jednym z blogów. Czytelnik, który jako pierwszy prześle poprawne odpowiedzi wygrywa:

a) odpowiedzi na pytania konkursowe, które pojawią się w serwisie Spider’s Web należy przesłać na adres e-mailowy: kontakt@spidersweb.com.pl

b) odpowieddzi na pytania konkursowe, które pojawią sie w serwisie Niebezpiecznik należy przesłać na adres e-mailowy: konkurs@niebezpiecznik.pl

Nagrodami w konkursie są dwa szybkie nośniki danych USB 2.0 SanDisk Ultra Backup 64GB o wartości 600 zł każdy.

SanDisk Ultra Backup 64GB jest bardzo szybkim nośnikiem danych USB 2.0. Ten Flash drive posiada przycisk automatycznego backupu, dzięki niej Twoje kopie danych będą dostępne po jednym naciśnięciu przycisku. Będziesz mógł zabezpieczyć informacje hasłem oraz 128 bitowym szyfrowaniem sprzętowym AES. SanDisk Ultra Backup 64 GB posiada solidną obudowę z tworzywa sztucznego z chowanym złączem USB.

Życzymy powodzenia!