Tech

Ivona na iPhone, Android i BlackBerry

Picture of the author

Firma IVO Software prezentuje syntezator mowy IVONA w przełomowym modelu usługowym Software as a Service (SaaS). Od teraz wszystkie aplikacje i usługi działające w urządzeniach mobilnych mogą mówić ludzkim głosem i być jeszcze bardziej funkcjonalne i dostępne, bez potrzeby instalacji dodatkowego oprogramowania. Z udźwiękowienia można korzystać na wszystkich platformach mobilnych (iPhone, Android, BlackBerry, Windows Mobile, Symbian i innych).

Twórcy mobilnych rozwiązań, dzięki usłudze IVONA TTS SaaS, mogą błyskawicznie zwiększyć atrakcyjność i użyteczność dowolnych aplikacji na urządzeniach z dostępem do sieci. W usłudze IVONA TTS SaaS proces syntezy mowy odbywa się na serwerach internetowych, a nie jak dotychczas we wnętrzu urządzenia. Dlatego udźwiękowienie można wprowadzić błyskawicznie i bez zbędnych kosztów, a aplikacje mówią z najwyższą jakością wielokrotnie nagradzanego syntezatora mowy IVONA. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie www.ivona.com/saas.

Syntezator mowy IVONA jest dostępny również w postaci bibliotek do wbudowania w aplikacjach i dowolnych urządzeniach.

Oficjalna prezentacja IVONA TTS SaaS odbyła się w trakcie światowych targów Mobile World Congress 2010 w Barcelonie na stoisku IVO Software B33 w hali 7 (App Planet). To największa impreza targowa skupiająca wszystkich dostawców rozwiązań mobilnych z całego świata.

Tagi:
przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst