Dawid Kosiński

← Wróć do Spider's Web

Bose Soundlink Mini 2

Pierwsza generacja Bose Soundlink Mini pokazała całemu światu, że mobilny głośnik może grać pięknie. Druga generacja oferuje praktycznie identyczny dźwięk, wygląd i cenę, ale… ma kilka ciekawych rozwiązań, które ułatwiają korzystanie z urządzenia. Należy do nich możliwość podłączenia do głośnika kilku urządzeń jednocześnie, używania go jako zestawu głośnomówiącego oraz ładowanie go za pomocą standardowego portu microUSB.

Asus RoG G20

Jeszcze kilka lat temu byłem przekonany, że komputer może być albo wydajny, albo ładny, albo mały. Okazuje się jednak, że istnieje sprzęt łączący wszystkie te cechy. Asus RoG G20 to potężny komputer, który poradzi sobie z każdą grą. Jego cena co prawda jest wyższa niż zwykłego składaka, jednak jest ona w pełni uzasadniona przez małe wymiary oraz piękny, futurystyczny wygląd. Maszyna ta będzie pięknie prezentować się zarówno obok monitora, jak też obok telewizora.

Asus UX305

Gdybym miał teraz wybrać laptopa do pracy, zdecydowanie byłby to Asus UX305. Sprzęt ten nie ma najwydajniejszych podzespołów, ale jego wydajność jest absolutnie wystarczająca do wykonywania codziennych zadań. Po dodaniu do tego bardzo ładnej, aluminiowej obudowy i świetnej jakości wykonania dziwić może bardzo niska cena tej maszyny, która wynosi zaledwie 2999 zł.

LG G4

Moim prywatnym telefonem jest LG G4. To zdecydowanie najbardziej przemyślany smartfon na rynku, który jest niezwykle wygodny w obsłudze. Oprócz tego ma on jeden z najlepszych mobilnych aparatów dostępnych na rynku. Osoby ceniące sobie piękny wygląd, powinny zwrócić szczególną uwagę na zakrzywiony wyświetlacz oraz klapkę obudowy pokrytą skórą, dzięki którym LG G4 prezentuje się niezwykle stylowo.

Samsung S34E790CN

Mówiąc o monitorach szczególną uwagę warto zwrócić na model S34E790CN od Samsunga. Jego główne cechy to bardzo duży, zakrzywiony, 34-calowy wyświetlacz o proporcjach 21:9 i rozdzielczości 3440 x 1440 pikseli. Monitor ten ma matrycę SVA, która zapewnia świetne odwzorowanie kolorów. Warto też zwrócić uwagę na przemyślany i estetyczny wygląd monitora. Dzięki temu nasza przestrzeń robocza będzie wyglądać naprawdę stylowo.

Nvidia Shield Tablet K1

Świetna jakość wykonania, szybki dostęp do aktualizacji oraz niska cena. Dzięki tym cechom najnowszy Shield jest świetnym tabletem. Jednak to coś więcej niż urządzenie mobilne. Wszystko dlatego, że dzięki możliwości podłączenia go do telewizora i skorzystania z usługi GeForce Now możliwe jest strumieniowanie na niego gier znanych z pecetów. Wiele dostępnych tytułów działa w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli i w płynności 60 klatek na sekundę. Oznacza to, że pod względem jakości grafiki ten niepozorny tablet prześciga konsole do gier obecnej generacji. Urządzenie to doskonale pokazuje, w jakim kierunku zmierza przyszłość gier wideo.

iRobot Roomba 980

Model ten jeszcze nie jest dostępny w Polsce, ale jego światowa premiera miała miejsce w mijającym roku. Robot ten znacznie różni się od swoich bardzo dobrych poprzedników. Do tej pory sprzątał chaotycznie, teraz robi to w sposób systematyczny. Dodatkowo potrafi zapamiętać, gdzie zakończył sprzątanie, doładować się w stacji dokującej i dokończyć porządki. Wprowadzono tu też możliwość sterowania urządzeniem za pomocą aplikacji mobilnej. W ten sposób można zdalnie zmusić robota do sprzątania, gdy okaże się, że czeka nas niezapowiedziana wizyta znajomych lub rodziny.

LG Infinim

Pierwszy kontakt z tymi słuchawkami bywa traumatyczny. Niecodzienna budowa sprawia, że nikt nie wie, jak z nich korzystać. Jednak obroża z wyciąganymi słuchawkami po prostu się sprawdza. Słuchawki te można łatwo ukryć pod kołnierzem marynarki, dzięki czemu będą pasować do bardziej oficjalnego ubioru. Z kolei niezwykle lekka obudowa sprawia, że LG Infinim to idealny kompan podczas praktycznie każdego treningu. Zarówno tego na siłowni, jak też aktywności na świeżym powietrzu.

Huawei Watch

Piękny, stylowy i budzący zazdrosne spojrzenia. Tego jeszcze do niedawna nie można było powiedzieć o żadnym inteligentnym zegarku. To jednak zmieniło się za sprawą Huawei Watch’a. Minimalistyczna obudowa ze stali nierdzewnej i szeroki wybór pasków sprawiają, że prezentuje się on lepiej niż niejeden klasyczny zegarek. I do tego ma wiele funkcji, o których posiadacze tradycyjnych czasomierzy mogą zapomnieć. Osobiście korzystam z tego zegarka i nie wyobrażam sobie, bym w najbliższym czasie mógł go zmienić na cokolwiek innego.

← Wróć do Spider's Web